Aktuality
VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO PRVNÍHO ROČNÍKU PRAKTICKÉ ŠKOLY DVOULETÉ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
25.4.2019

K nahlédnutí zde >>

VÝSLEDKY ZÁPISU DO PRVNÍHO ROČNÍKU PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
16.4.2019

K nahlédnutí zde >>

PROJEKT: ZÁBAVNÉ UČENÍ A HRANÍ
12.2.2019

Střednědobý výhled rozpočtu

Projektový den

Vloženo: 12.6.2015 | Zobrazeno: 974x

Dne 9. června  se v prostorách naší školy uskutečnil zajímavý projektový den za podpory Centra zdraví, o. s. Ústí nad Labem a firmou HOKA.

Právě firma HOKA do naší školy dodává pravidelně ovoce a zeleninu v rámci projektu. Projektového dne se zúčastnili žáci prvního stupně za doprovdu třídních učitelek a asitentů pedagogů. V protorách tělocvičny byla umístěna jednotlivá stanoviště, kde děti ochutnávaly ovoce, zeleninu nebo se samy snažily připravit jednoduchý jídelníček. Metodických stanovišť bylo celkem pět: hravá kostka, nákup potravin, pitný režim, zelenina a ovoce. Na závěr byla připravena zdravá svačina ve školní kuchyňce. Akci zajišťovala paní Dvořáková z Centra podpory zdraví a paní učitelka Mgr. Iveta Havlová. Všichni bychom jim rádi za vydařený projektový den poděkovali.

Za kolektiv pedagogů prvního stupně

Mgr. Pavlína Horčová.